Výroba plastových dílů

Specializujeme na vstřikování plastů a výrobu plastových a pryžových dílů a výlisků. Věříme, že kvalitní plastové díly a výlisky jsou klíčem k úspěšnému podnikání.

Proto se neustále snažíme posouvat hranice možností a nabízet vám jako zákazníkům ty nejlepší produkty a služby, které splňují vaše požadavky.

Naše dlouholeté zkušenosti a moderní technologie nám umožňují vyrábět plastové díly a výlisky na zakázku s vysokou precizností a kvalitou. Požadované výrobky zákazníka realizujeme na vlastních strojích. Jedná se o vstřikovací lisy s uzavírací silou do 100 tun a velikostí výlisku do 180 gramů.

Vstřikujeme zde všechny technické plasty, jako třeba PE, PP, ABS, PA, PC, TPE, plasty plněné a čisté, průhledné i barevné. Snažíme se splnit veškeré vaše požadavky. Přehled a popis strojů naleznete v sekci O firmě.

Naším cílem je být lídrem v oboru a stát se pro naše zákazníky jednoznačnou volbou pro všechny jejich potřeby v oblasti vstřikování plastů a výroby plastových dílů. V KP-Works odhodláni pracovat na Vašich projektech s velkou odhodlaností a profesionalitou.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro výrobu plastových nebo gumových dílů a výlisků, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám nabídneme řešení na míru.

Průběh spolupráce

01

Zaslání poptávky

02

Cenová nabídka

03

Konzultace

04

Návrh a konstrukce

05

Výroba vzorku

06

Testování a předání testového vzorku

07

Optimalizace a schválení

08

Předání produktu / sériová výroba

Nezávazná poptávka

    Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů